ZEGAR + elementy do samodzielnej konstrukcji tarczy, srebrny

Małe mechanizmy kwarcowe|Zegary ścienne

Cena:46.00
dostępny

Zegar na ścianę do samodzielnego montażu . Może mieć dowolną średnice oraz ułożenie cyfr na ścianie lub dowolnym materiale...
Zawiera:
1.cyfry koloru srebrnego, wykonane z plastiku i miękkiej pianki, z warstwą kleju z tyłu. Wysokość cyfry 12 - ok. 8 cm, szer. 6 cm, arabska lub rzymska, pozostałe - to indeksy w postaci kresek.
2. mechanizm do dużych wskazówek na baterię R 6
3. duże wskazówki, srebrne - istnieje możliwość dobrania sobie długości i kształtu wskazówek z działu "wskazówki duże..."
4. osłonę na mechanizm. Może być metalowa lub plastikowa, czarna lub srebrna. Śr. ok. od 8 do 12 cm w zależności od rodzaju osłony. Pozwala zamontować mechanizm ukryty w puszce na ścianie.
5. instrukcję
6. estetyczne opakowanie wewnętrzne i zewnętrzne ( pudełko).
Zegar „Do It Yourself” do własnoręcznego montażu jest modnym dodatkiem każdego mieszkania oraz biura. Idealny prezent dla osób , które mają już wszystko. Ostateczna wielkość zegara zależy od własnych preferencji wizualnych. Wielkość minimalna zegara to 65 x 65 cm , w tym przypadku wskazówki nachodzą na cyfry. Maksymalna wielkość zegara to 120 x 120 cm. Dane techniczne : Skład zestawu : Wymiary opakowania to 40 X 12,5 X 4,5 cm Długość wskazówki dużej: 31 cm Długość wskazówki małej: 23,5 cm Średnica osłony na mechanizm zegara : 12 cm , kolor srebrny Zasilany baterią 1 x AA (w zestawie) Długość indeksów w postaci kreski : 13 cm , szer. 9 mm Mechanizm zegara wraz z obudową Cyfry wykonane z pianki samoprzylepnej eva Szablon ułatwiający montaż Polska Instrukcja Możliwa wysyłka w kurierska lub pocztowa lub odbiór w Szczecinie